Блог

Згін сталевий

   Згін сталевий – деталь, призначена для з’єднання двох частин трубопроводу, поворот яких неможливий (називають ще згон сталевий). На кінцях згону знаходиться циліндрична права різьба, коротка (5-6 ниток) з одного кінця і довга (20-30) з іншого.

Кінець з короткою різьбою обмотується сантехнічним льоном (або інним ущільнюючим матеріалом) і вкручується в одну з частин трубопроводу так, щоб згін сталевий НЕ прокручувався; на другому боці його монтується муфта сталева і контргайка (також із застосуванням ущільнювача).


Купити згони стальні можна за адресою м. Львів вул. Пасічна 127
Згони сантехнічні зручні при заміні пошкодженої ділянки, їх розміри варіюються від 40 мм до 6 м, розрізняються по діаметру і матеріалу,в основному згін сталь 20 Ду15, Ду20, Ду25, Ду32, Ду40, Ду50, Ду65, Ду80., але зустрічаються з лівого і метричної різьбою. Відрізняються згони сталеві в залежності від призначення, тому що згони застосовуються в опалювальних, газо- і водопровідних системах.


ТзОВ Західна Тепло Інноваційна Компанія пропонує купити згони сталеві чорні та оцинковані, різних розмірів, ціна виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *