Блог

Клапан зворотній міжфланцевий чавунний

Клапан зворотній міжфланцевий чавунний
Для забезпечення необхідного напрямку робочому середовищі в системах водопостачання, кондиціонування, пожежогасіння та інших інженерних комунікацій служить зворотній клапан двохпелюстковий. Виріб являє собою диск, що складається навпіл під впливом прямого потоку рідини. При відсутності прямого потоку робочого середовища, під дією власної ваги і поворотній пружини, пелюстки диска повертаються в початкове положення і перекривають зворотний потік середовища. Подібна конструкція виключає подальший рух зворотного потоку в системі трубопроводу, захищаючи її від пошкоджень і порушень функціональності.


Купити зворотній клапан можна за адресою м. Львів вул. Пасічна 127
Міжфланцевий зворотній клапан має такі конструкційні та експлуатаційні переваги:
Клапан зворотній міжфланцевий двохпелюстковий можна встановлювати не тільки на горизонтальних, але також похилих і вертикальних трубопроводах. Крім того, серед функціональних особливостей даного елемента варто відзначити:
простоту установки без використання спеціального обладнання;
невелика вага і компактні розміри;
широку сферу використання;
довговічність і стійкість до агресивного впливу.


Для виготовлення клапанів зворотніх використовуються міцні і зносостійкі матеріали. Якісним показником є ​​виконання корпусу з високоміцного чавуну. Його поверхня має термооброблені епоксидне покриття. Елементи конструкції поворотного механізму клапана виконані з високоякісної нержавіючої сталі. Виріб характеризується високою антикорозійною стійкістю. Зворотній клапан міжфланцевий ідеально підходить для експлуатації в системах, що транспортують технічну і питну воду, а також глікольние суміші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *