Блог

Кран кульовий фланцевий

    Кран кульовий фланцевий -вид трубопровідної арматури використовується для перекриття потоку робочого середовища. Фланцевий кран найчастіше застосовується в системах водопостачання або нафтопроводах. Такі крани більш функціональні і надійні в експлуатації, ніж вже застарілі традиційні сталеві засувки. Крани кульові фланцеві мають високий ступінь герметичності, що робить їх застосування ідеальним варіантом для систем Теплопостачання, водо- і нафтопроводів, (кран фланцевий на воду, фланцевий кран на опалення, на пару, газ).


Де можна купити кран фланцевий ?
Купити кран кульовий фланцевий можна за адресою м. Львів вул. Пасічна 127
ТзОВ Західна Тепло Інноваційна Компанія є представником продукції фірми Breeze крани

   

Кран кульовий фланцевий Breze буває наступних видів:
• Повнопрохідний фланцевий кран
• Стандартнопрохідний кран фланцевий

     Обидва різновиди забезпечують високу герметичність і зручні в експлуатації. Західна Тепло Інноваційна Компанія гарантує клієнтам високу якість своєї продукції, яка підтверджена не тільки сертифікатами відповідності, але і численними позитивними відгуками покупців. Звернувшись в нашу компанію, будь-який клієнт може купити кран кульовий фланцевий окремо і в комплекті з додатковими елементами: кріпленням, відповідними фланцями, прокладками.


Звернувшись до наших менеджерів кожен клієнт має можливість підібрати фланцевий кран необхідних габаритів і потрібної комплектації за демократичну ціну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *