Блог

Лічильник тепла

Лічильник тепла – сучасний електронний або електронно-механічний прилад обліку. Теплолічильник призначений для обліку спожитої енергії в системах тепло або холодопостачання. Тепловий лічильник затребуваний як споживачами, так і постачальниками тепла і дозволяє вести розрахунки по метрологічно затвердженими принципами.

Купити лічильник тепла Львів можна за адресою вул. Пасічна 127

Як правило, лічильник тепла квартирний чи лічильник тепла будинковий включає в себе: витратомір тепла одного або більше, які враховують витрата теплоносія, комплекту термопар (2 або 3 шт.), які знімають температуру теплоносія в “подачі” і “зворотці” і теплообчислювача. Теплообчислювач має задачу по заздалегідь закладеною формулою обчислювати теплову енергію. Залежно від конкретного завдання, теплолічильник дооснащають додатковими модулями, які розширюють його обчислювальні та комунікаційні можливості.

Монтаж лічильників тепла

Встановлення лічильників тепла окуповує себе в термінах від пів до року часу, якщо мова іде про монтаж та встановлення лічильника тепла в квартирі та від року до трьох якщо говоримо про монтаж лічильників тепла в будинку все це також залежить від обраного обладнання. Важливими складовими є розробка проекту вузла обліку тепла , правильний монтаж обладнання та постановка його на облік в теплопостачальної організації.

На Українському ринку сьогодні існує велика кількість марок обладнання для теплообліку. В основному, це вітчизняні та європейські компанії. Потрібно сказати, що європейські марки обладнання, в силу багаторічної традиції обліку тепла, пропонують найбільш високотехнологічне і надійне обладнання.

Багатство вибору теплолічильників дозволяє кінцевому споживачеві знайти прийнятне рішення як серед “бюджетних” марок і моделей, так і серед високоточних і спеціалізованих теплолічильників, здатних вирішувати не тільки завдання обліку тепла, але так само накопичення, обробку та передачу інформації, організацію систем диспетчеризації і автоматичного управління .

Купити теплолічильник на квартиру чи купити лічильник на будинок нескладно, але для коректного підбору його складових необхідно знати основні параметри системи опалення.
Наш багаторічний досвід поставок приладів обліку тепла дозволив сформувати асортимент надійних теплолічильників з усіх цінових сегментів, а наші фахівці готові дати технічну консультацію і підібрати обладнання для вирішення будь-якої задачі, пов’язаної з обліком тепла.

Види теплолічильників

Лічильник тепла механічний Львів
Механічні лічильники тепла можна віднести до категорії “бюджетних”. В основному, це квартирні теплолічильники Ду15 або Ду20. В їх основі використовуються тахометричні водолічильники, обрахунок розходу теплоносія виконується через обертання крильчатки. Вони прості і досить надійні.

Імпульсний вихід дозволяє підключити такий механічний лічильник тепла до систем диспетчеризації. Ціна лічильника тепла цієї категорії починається від 2500грн.

Лічильник тепла ультразвуковий , Теплолічильник ультразвуковий.
На противагу механічних – ультразвуковий теплолічильник найточніший, стабільно надійний, але дорогий в силу наявності складної електроніки. В таких приладах відсутні рухомі частини, що контактують з теплоносієм. Принцип вимірювання витрати полягає у вимірюванні швидкості поширення ультразвукових хвиль проти потоку і по ньому. Лічильник тепла ультразвуковий може мати автономне живлення від батареї, якої вистачає на строк до 10 років.

Теплолічильник електромагнітний Теплолічильники електромагнітні.
Витратоміри такого лічильника теплової енергії використовують електромагнітну котушку і електромагнітне поле для визначення обсягу теплоносія. Це надійні прилади, що встановлюються, в основному, на промислових або великих житлових об’єктах. Недоліком електромагнітної технології можна вважати необхідність живлення від мережі 220 В. Вартість лічильника теплової енергії відносно не висока.

ТзОВ Західна Тепло Інноваційна Компанія пропонує лічильники тепла даних марок: Теплолічильники LQM-III, FAUN APATOR, FAUN APATOR Powogaz – Польща. ,Лічильники тепла SHARKY 775 H, Лічильник тепла ULTRAHEAT UH50– Німеччина.,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *