Блог

Насос Pedrollo

На нашому офіційному сайті ви можете знайти такі виконання : циркуляційний насос pedrollo, вихрєвий насос педроло, фекальний насос, дренажний насос, скважений насос pedrollo, центробіжний насос педроло,
Купити насос Pedrollo можна за адресою м. Львів вул. Пасічна 127

Насос Pedrollo Італійська фірма Pedrollo була заснована в 1974 році і до теперішнього часу налагодила постачання насосного обладнання власного виробництва в більш ніж 100 різних країн. Насоси Педроло виготовляються на заводах, загальна площа яких становить 100 тис. Кв.м., і щорічно продаються в кількості 2 млн. Одиниць. Серед реалізованих підприємством виробів налічується близько 100 різних виконань побутових і промислових насосів, розрахованих на перекачку води та інших рідких середовищ.

Компанія Pedrollo має свой відділ розробок і наукових досліджень, роблячи ставку на регулярний випуск нових унікальних модифікацій італійських насосів і станцій.


Відвідавши наш офіційний сайт і ознайомившись з великим каталогом насосного обладнання марки Pedrollo допоможе провести порівняння технічних характеристик різних моделей і зробити вибір на користь найбільш придатною для конкретних потреб.


Офіційни дилер Pedrollo ТзОВ Західна Тепло Інноваційна Компанія у західному регіоні пропонує у роздрібному і гуротовому продажі насоси для води реалізація яких здійснюється після ретельного контролю якості, та згідно екологічним нормам, відповідно до норм Українського стандарту і міжнародним стандартам EN 60034-1 і EN 733. Якість і надійність ось два слова, які найбільш ємко описують продукцію цього заводу.

Щоб вибрати насос для своїх потреб телефонуйте за контактними телефонами та наші менеджери проконсультують Вас, та допоможуть підібрати правильне технічне рішення що вирішить Ваші потреби та забезпечить тривалий термін роботи насосного обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *