Блог

Труби поліетиленові

Поліетиленові труби високого та низького тиску

Труби з поліетилену високого тиску є досить легкими, але при цьому вкрай еластичний матеріал. Варто звернути увагу на хімічну структуру яку має поліетеленова труба ПЕ : молекули створюють міцну кристалічну решітку з відгалуженнями різної довжини, зв’язку між молекулами слабкі, але саме завдяки цьому матеріал має такий високий рівень еластичності, міцність при стисненні і розтягненняхта стійкість до механічних пошкоджень.

Купити трубу ПЕ 100 , ПЕ80, ПЕ63 можна за адресою м. Львів вул. Пасічна 127

Поліетилен високого тиску – тришаровий матеріал, що має армування з синтетичної нитки. Найчастіше труби з нього використовують в конструкціях для подачі технічної та питної води, а також інших рідких середовищах, що подаються під тиском, що не перевищує 3 МПа. Ці труби можна закопувати в землю без спеціального захисту, прокладати в стінах і інших закритих конструкціях.

Що являють собою труби поліетеленові на воду

Головною складовою у труби з ПВД являє поліетилен. Проводиться він за технологією екструзії, що робить продукцію з нього екологічною. Зараз на будівельному ринку можна знайти труби з різним діаметром, але найбільшу популярність отримали вироби з шириною внутрішнього перетину 16, 20, 25 і 32 міліметри. Випускаються труби з ПВД в зручних бухтах, котушках або у вигляді прямих відрізків.

Область застосування труби з пластику в даний час широка і охоплює практично всі галузі промисловості, сільського господарства і науки

Їх застосовують для транспортування води – гарячої і холодної, інші рідкі, сипучі і газоподібні речовини, які не можуть зруйнувати полімер, з якого створена ця труба. У полімерні труби укладають електричні дроти, кабелі зв’язку і лінії оптоволокна. Полімерні труби сьогодні активно використовуються в системах каналізації, змінюючи на них труби металеві. 70% труб, які на даний момент знаходяться в експлуатації в нашій країні, металеві, тому їх зношеність вельми висока. Термін служби металевих труб, через те, що вони безперервно піддаються корозії, досить малий – до 15 років. Тривалість «життя» поліетиленових труб значно вище – при доставці холодної води до півстоліття, при гарячому водопостачанні – до 30 років.

Температурні режими, які витримують Труби ПЕ, вельми привабливі і дозволяють використовувати їх в наших регіонах. Стійкість до мінусових температур дуже приваблює комунальників, оскільки пластикова труба не виходить з ладу при температурі -20 градусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *