Блог

Вентилі чавунні запірні муфтові 15кч18п

Вентилі чавунні запірні муфтові 15кч18п призначені для роботи як запірний пристрій на трубопроводах загальнопромислового призначення. Вентиль 15кч18п встановлюється на водопроводі, паропроводах житлових і промислових будівель і служить в якості запірного елемента для повного відкриття і закриття потоків.

    Вентель 15кч18п можна встановлювати без використання будь-якого спеціалізованого монтажного інструменту, приєднання до трубопроводу – муфтове. Монтажне положення вентиля на трубопроводі – будь-яке.
Купити вентиль чавунний 15кч18п можна м. Львів вул. Пасічна 127


Вентилі чавунні складаються з корпусу, кришки, шпинделя і золотника. Запірний орган вентиля складається з золотника і сідла, розташованих в горизонтальній площині. До шпинделя клапана прикріплений диск (золотник). Поворот маховика передає крутний момент на шпиндель, який провертається в нерухомій гайці, закріпленої в кришці вентиля.
Як ущільнювальної поверхні золотника застосовується кільце з фторопласта. Клапан запірний має ряд переваг: проста і надійна конструкція, малий хід затвора і будівельна висота, ціна доступність щодо інших чавунних і сталевих вентилів. 15кч18п випускається з умовними проходами Ду15, Ду20, Ду25, Ду32, Ду40, і Ду50. У нашій компанії можна купити такі види клапанів як 15кч19п , 15кч18п.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *