Блог

Відвід сталевий, відвід стальний, коліно сталеве

Відвід сталевий, відвід стальний, коліно сталеве
Практично будь-які трубопровідні системи на своїх мережах використовують відводи сталеві. Вони застосовуються для зміни і напрямки транспортуючого середовища, вектор руху яких не завжди прямий, а для поворотів, обходів та інших змін використовують коліна стальні (відводи сталеві) .


Купити відвід сталевий можна за адресою м. Львів вул. Пасіна 127
Загальна інформація про сталеві відводи
Сталеві відводи представляють собою спеціальні вигнуті елементи, які встановлюються на стиках труб і між ними. Безпосередній монтаж відбувається за допомогою стикового зварювання. Таке рішення дозволяє здійснювати кріплення труби в місцях її згину і на ділянках повороту.

    Коліна сталеві також можуть використовуватися для подолання перешкод, що виникають в процесі прокладки трубопроводу. Їх низька ціна та спектр застосування досить широкий і дозволяє використовувати коліна стальні в таких сферах, як хімічна промисловість, теплопостачання, газопостачання, комунальне господарство та водопостачання. Так, наприклад, відвід 90 градусів сталь 20 найбільш часто застосовується в комунальній сфері та системах водопостачання.


ТзОВ Західна Тепло Інноваційна Компанія реалізує відводи сталеві Львів діаметрами: Ду15, Ду20, Ду25, Ду32, Ду40, Ду50, Ду65, Ду80, Ду108, Ду125, Ду159, Ду219, Ду257, Ду300, Ду400, Ду500

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *