Блог

Засувка баттерфляй, клапан типу батерфляй

    Засувка баттерфляй, клапан типу батерфляй або клапан типу батерфляй це запірний елемент з м’яким сідловим ущільненням, конструктивно виконаний з потовщеним полімерним покриттям, щільно встановленим на внутрішній поверхні корпусу.
Купити засувку баттерфляй можна за адресою м. Львів вул. Пасічна 127.


Затвори баттерфляй, засувка міжфланцева розроблені для перекриття та регулювання потоку робочого середовища і встановлюються в трубопроводах тепло-, водопостачання, нафтової, хімічної, паперової, фармацевтичної, харчової і в інших галузях промисловості в відповідності із існуючими матеріалами диска і сідлового ущільнення в широкому діапазоні температури робочого середовища.

    Засувка типу баттерфляй, чи ще як їх називають клапан баттерфляй бувають ду 40, ду50мм, ду 65мм, ду80, ду 100, ду 125, ду 150мм, ду200, ду 250мм, ду300.


Затвори поворотні батерфляй можуть керуватися за допомогою ручки, редуктора (засувка баттерфляй з редуктором), електроприводу (батерфляй з електроприводом) , пневмопривода (клапан баттерфляй з пневмоприводом).


Як і будь-яка трубопровідна арматура, затвори мають широкий спектр умовного проходу (діаметра) Ду-25 … 2400мм, мають робочий тиск від 4 до 63 кг / см3, температуру робочого середовища від -60 до + 425С.
Клапан типу батерфляй має основну перевагу в порівнання із іншого роду заіпрною арматури це низька ціна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *